Наставнички кутак

Школске године :

2021-22., 2022-23.

Наставнички кадар

  • Драгана Антонић
  • Светлана Зорановић
  • Милоданка Илић
  • Марина Врањеш
  • Слађана Новаковић
  • Едита Јакс Средојевић
  • Дарко Јовановић
  • Милица Цицмиловић
  • Марија Стефановић
  • Слободанка Гајић
  • Игор Милин
  • Кристина Ралбовски
  • Милош Милиновић
  • Милош Мирковић
  • Александра Инђић
  • Оливера Вујновић
  • Алан
  • Вера Тојагић
  • Радојка Поповић
  • Небојша Пејчић
  • Светлана Араповић
  • Радојка Тубић
  • Јелена,
  • Жељко
  • Евица и Слава

СТРУЧНИ ОРГАНИ

Руководиоци Одељенског Већа

ОВ млађих разреда – Милоданка Илић

ОВ страријих разреда –Александра Инђић

Руководиоци стручних већа

Веће наставника разредне наставе – Милоданка Илић

Друштвено-језичка област – Драгана Антонић

Природно-математичка област – Дарко Јовановић

Вештински предмети – Милош Мирковић

УЧЕНИЧКЕ ОРГАНИЗАЦИЈЕ

Ученички парламент    

          – Драгана Антонић– координатор

           – Милош Милиновић – члан

               -Инес Турсум и Лука Ружић

              – ученик Кристина Новаковић и Клара Сабо

Подмаладак Црвеног Крста

Слободанка Гајић– координатор

          Марина Врањеш – члан

          Дарко Јовановић – члан

Дечији савез:

Наставници разредне наставе

Оливера Вујновић – координатор

  • Милош Мирковић
  • Милош Милиновић
  • Представници Ученичког парламента

Стручни активи – Тимови:

Тим за развојно планирање

  • Марина Врањеш – координатор
  • Вера Тојагић
  • Марија Стефановић
  • Радојка Поповић – педагог
  • Мирјана Дурутовић – родитељ
  • Слободанка Гајић – школски одбор

– Ученичког  парламента – Инес Турсум

-Сања Вађина – локална самоуправа

Тим за самовредновање

https://docs.google.com/presentation/d/1lFwKmT7eAzg5GD7OlaggAlyR2iSi1Pf3nXm_0uc6imU/edit?usp=drivesdk

          – Радојка Поповић–кординатор

          – Едита Јакс-Средојевић – члан

– Слободанка Гајић – члан

– Светлана Зорановић – члан

– Мирјана Дурутовић – родитељ

Тим за заштиту од дискриминација, насиља, злостављања и занемаривања

  • Емина Абдуловић – координатор
  • Светлана Зорановић
  • Радојка Поповић
  • Марија Стефановић

Тим за инклузивно образовање

  • Драгана Антонић– координатор
  • Милоданка Илић
  • Радојка Поповић

Тим за професионалну оријентацију

  • Радојка Поповић – координатор
  • Драгана Антонић
  •  Дарко Јовановић

Тим за обезбеђивање квелитета развоја установе:

  • Светлана Зорановић– координатор
  • Милица Цицмиловић
  • Радојка Поповић

Тим за развој међупредметних компетенција и развој предузетништва

  • Марија Стефановић– координатор
  • Алам Алсоус
  • Светлана Зорановић
  • Дарко Јовановић
  • Oливера Вујановић
  •  

Тим за професионални развој :

  • Александра Инђић – координатор
  • Слободанка Гајић– члан
  • Дарко Јовановић – члан
  •  

Тим за здравствену и социјалну заштиту:

  • Александра Инђић – координатор
  • Едита Јакс Средојевић
  • -Милоданка Илић

Тим за информатичке послове/вођење сајта школе:

          – Дарко Јовановић- координатор

          – Марија Стефановић

           – Светлана Зорановић

Тим за екскурзије

– Слободанка Гајић – координатор

– Едита Јакс Средојевић – члан

– Светлана Зорановић – члан

Тим за остваривање наставе на даљину

-Дарко Јовановић

–  Радојка Поповић

Стручни актив за развој школског програма

  • Вера Тојагић – директор
  • Дарко Јовановић
  • Милоданка Илић
  • Радојка Поповић

Комисија за инвентарисање

  • Светлана Араповић – координатор
  • Радојка Тубић
  • Жељко Думенџић

Комисија за јавне набавке

  • Пејчић Небојша – координатор
  • Араповић Светлана
  • Жељко Думенџић
  •  

ОСТАЛА ЗАДУЖЕЊА

Записничар Наставничког већа – Оливера Вујновић

Преглед матичних књига и Е -дневника – Радојка Поповић и Небојша Пејчић

Летопис школе – Драгана Антонић и руководиоци стручних већа

Уређење школе/ кутак за родитеље – Милош Мирковић , лице задужено за уређење и сви чланови колектив